Hjem/Tjenester/Kultur og idrett/Kulturskole/Kontakt oss
Kontakt oss

Kontaktinformasjon og ansatte

 

Fauske kulturskole

Postadresse:      Postboks 93, 8201 Fauske
Besøksadresse: Sjøgata 71, 8200 Fauske  
                              Inngang fra Marmortorget

Tlf:          75 60 43 50 / 75 60 40 00

E-post:   kulturskolen@fauske.kommune.no 

                sigrun.fostad@fauske.kommune.no

 

 

Fra 01.01.2019 har kulturskolen rektor i 60 % stilling, hvorav 20 % stilling er arbeid med Den kulturelle skolesekken.

 

Sigrun
Sigrun Fostad

ADMINISTRASJONEN

Rektor Sigrun Fostad
sigrun.fostad@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 50

Fauske kommunes Servicetorg
postmottak@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 40 00 
 

Kontortid: kl 09:00-14:30.  Pga deltidsarbeid/undervisning/arrangementer/møter er ikke kontoret alltid bemannet.  Servicetorget tlf 75 60 40 00 er behjelpelig med å ta i mot beskjeder.

 

Jasmina
Jasmina Kozic

LÆRERE

Jasmina Kozic (fiolin, KunstSkapet, prosjekter)
jasmina.kozic@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 48/ 909 45 259

Yuri
Yuri Penev

Yuri Penev (piano, gitar, musikkteori, akkompagnement, samspill, band for mennesker med spesielle behod, prosjekter)
yuri.penev@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 52/ 464 42 477

Cecilie
Cecilie Aurora Karlsen

Cecilie Aurora Karlsen (teater, billedkunst, KunstSkapet, prosjekter)
cecilie.a.karlsen@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 47/ 472 61 408

Ole-Morten Granlund (treblåsinstrumenter)
ole.morten.granlund@bodo.kommune.no
Tlf: 75 60 43 46/ 993 78 889

Andreas Vestvann Johnsen (band for mennesker med spesielle behov)
westvann@yahoo.no
Tlf: 976 84613

Thomas
Thomas Andreassen

Thomas Andreassen (sang, Syng for livet!, prosjekter)
thomas.andreassen@fauske.kommune.no
Tlf: 970 37 260

 

Kontakt oss

 

Fauske kulturskole

Postadresse:      Postboks 93, 8201 Fauske
Besøksadresse: Sjøgata 71, 8200 Fauske  
                              Inngang fra Marmortorget

Tlf:          75 60 43 50 / 75 60 40 00

E-post:   kulturskolen@fauske.kommune.no 

                sigrun.fostad@fauske.kommune.no

 

 

Fra 01.01.2019 har kulturskolen rektor i 60 % stilling, hvorav 20 % stilling er arbeid med Den kulturelle skolesekken.

 

Kontakt oss

 

Fauske kulturskole

Postadresse:      Postboks 93, 8201 Fauske
Besøksadresse: Sjøgata 71, 8200 Fauske  
                              Inngang fra Marmortorget

Tlf:          75 60 43 50 / 75 60 40 00

E-post:   kulturskolen@fauske.kommune.no 

                sigrun.fostad@fauske.kommune.no

 

 

Fra 01.01.2019 har kulturskolen rektor i 60 % stilling, hvorav 20 % stilling er arbeid med Den kulturelle skolesekken.