Hjem/Beredskap/Kommunal kriseledelse
Beredskap kommunalt møte
Kommunal kriseledelse

Kommunal kriseledelse

Kriseledelsen i Fauske kommune skal koordinere og lede alle kommunale tiltak når en krise oppstår. Nødvendige tiltak skal normalt gjennomføres i samsvar med gjeldende fagplaner for beredskapen i de forskjellige utøvende sektorer.

Kontaktinformasjon:
Beredskapstelefon: 756 04080
E-post: beredskap@fauske.kommune.no

Navn Funksjon Tlf   e-post

Kommunens Beredskapsledelse

Tom Seljeås

Beredskapsleder

91111185

 

tom.seljeas@fauske.kommune.no

Geir Mikkelsen

Rådmann

97098850

 

geir.mikkelsen@fauske.kommune.no

Gull Pedersen

Kommunikasjonsrådgj.

90209521

 

gull.pedersen@fauske.kommune.no

Nils-Are Johnsplass

Kommunalsjef helse/omsorg

41484566

 

nils-are.johnsplass@fauske.kommune.no

Jørn Stene

Ordfører

90095805

 

jorn.stene@fauske.kommune.no

Terje Valla

Kommunalsjef oppvekst

90064842

 

terje.valla@fauske.kommune.no

Trond Heimtun

Kommunalsjef komm.teknisk

97074351

 

trond.heimtun@fauske.kommune.no

 

Psykososialt kriseteam

Navn

  Funksjon   

Tlf

E-post

Hilde Christine Sørensen

leder

93204162

hilde.sorensen@fauske.kommune.no

 

Satellittelefoner

Ved lengre bortfall av strøm og data vil kommunen kunne nås via en av tre sattelittelefoner.
Disse slås kun på i situasjoner der kommunen ikke kan nås via telefon eller data over lengre tid.

Administrasjonsbygget

+881631405551

Valnesfjord (plassert ved skolen)

+881631402947

Sulitjelma (plassert ved skolen)

+881631404459 

Kontakt oss

Beredskapsleder:

Tom Seljeås 911 11 185

tom.seljeas@fauske.kommune.no

Kontakt oss

Beredskapsleder:

Tom Seljeås 911 11 185

tom.seljeas@fauske.kommune.no