Hjem/Tjenester/Kultur og idrett/Kulturskole/Kontakt oss
Kontakt oss

Kontaktinformasjon og ansatte

Besøksadresse: Sjøgata 71, 8200 Fauske.  Samlokalisert med Frivilligsentralen, inngang fra Marmortorget

Postadresse: Fauske kulturskole, Pb 93, 8201 Fauske

Sigrun
Sigrun Fostad

ADMINISTRASJONEN

Rektor Sigrun Fostad
sigrun.fostad@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 50

Fauske kommunes Servicetorg
postmottak@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 40 00 
 

Kontortid: Mandag-fredag kl 09:00-14:30.  Pga undervisning/arrangementer/møter er ikke kontoret alltid bemannet.  Servicetorget tlf 75 60 40 00 er behjelpelig med å ta i mot beskjeder.

 

Jasmina
Jasmina Kozic

LÆRERE

Jasmina Kozic (fiolin, kulturfabrikk, prosjekter)
jasmina.kozic@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 48/ 909 45 259

Yuri
Yuri Penev

Yuri Penev (piano, gitar, musikkteori, kulturfabrikk, band for mennesker med spesielle behod, prosjekter)
yuri.penev@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 52/ 464 42 477

Cecilie
Cecilie Aurora Karlsen

Cecilie Aurora Karlsen (teater, billedkunst, kulturfabrikk, prosjekter)
cecilie.a.karlsen@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 47/ 472 61 408

Lill-Hege
Lill- Hege Nygaard

Lill-Hege Nygaard (messinginstrumenter, prosjekter)
lill-hege.nygaard@fauske.kommune.no
Tlf: 75 60 43 47/ 977 87 295

Ole-Morten Granlund (treblåsinstrumenter - vikar 2015-2016)
ole.morten.granlund@bodo.kommune.no
Tlf: 75 60 43 46/ 993 78 889

Leif Kristian Skjevik (band for mennesker med spesielle behov)
leikri@signalbox.no
Tlf: 464 18 463

Kontakt oss

Besøksadresse: Sjøgata 71, 8200 Fauske.  Samlokalisert med Frivilligsentralen, inngang fra Marmortorget

Postadresse: Fauske kulturskole, Pb 93, 8201 Fauske

Kontakt oss

Besøksadresse: Sjøgata 71, 8200 Fauske.  Samlokalisert med Frivilligsentralen, inngang fra Marmortorget

Postadresse: Fauske kulturskole, Pb 93, 8201 Fauske