Hjem/Tjenester/Barn, unge og familie/Fauske Familiesenter/Diverse
Ansatte

Husets ansatte

Her finner du en oversikt over alle som jobber på familiesenteret:

Telefon, kontor: 75 60 (+ internnummer)

Ledende helsesøster (Avdelingsleder)

Reidunn Bjørnådal Storli
Kontor: 4314
Mobil: 94035411
E-post: reidunn.storli@fauske.kommune.no
 

Sekretær (Sentralbord)

Ruth Helen Dahlen
Kontor: 4303
E- post: ruth.dahlen@fauske.kommune.no
 

Jordmor

Hilde Pedersen
Kontor: 4310
E-post: hilde.pedersen@fauske.kommune.no

 

Helsesykepleiere

Hege Sandslett 
Kontor: 4304
Mobil: 482 06 574
E-post: hege.sandslett@fauske.kommune.no
 
Bente Lund Eriksen
Kontor: 4312
Mobil: 416 41 887
E-post: bente.eriksen@fauske.kommune.no
 
Anita Mørk
Kontor: 4315
Mobil: 482 68 302
E-post: anita.mork@fauske.kommune.no
 
Marlen Rendall Berg (permisjon til 01.01.2020)
Kontor: 4316
Mobil: 907 25 815
E-post: marlen.berg@fauske.kommune.no
 
Maren Tønder Vasskog
Kontor: 4319
E-post: maren.vasskog@fauske.kommune.no
 
Therese Furnes Skagen
Kontor: 4302
E-post: therese.skagen@fauske.kommune.no
 
Liss-Anita Lyng Olsen
Kontor:
Mob:
E-post: liss.olsen@fauske.kommune.no
 
Siv-Hilde Bønå (starter 03.09.2019)
Kontor:
Mob:
e-post: siv.hilde.bona@fauske.kommune.no

Psykiatrisk sykepleier

Åshild Uhre
Kontor: 4307
Mobil: 947 81 215
E-post: aashild.uhre@fauske.kommune.no
 

Fysioterapeut

Ann Iren Kårtveit
Kontor: 4317
Mobil: 908 57 661
E-post: ann.iren.kartveit@fauske.kommune.no
 
Ann-Charlott Ringfoss
Mob. 481 18 869
E-post: ann.ringfoss@fauske.kommune.no
 
Marthe Eggesvik
Mob. 911 53 904
E-post: marthe.eggesvik@fauske.kommune.no

 

Familieveileder

Trine E. Furumo
Kontor: 4313
Mobil: 991 05 625
E-post: trine.furumo@fauske.kommune.no

 

Foreldreveileder

Merete Nydal Sletteng
Kontor: 4301
Mobil: 941 46 456
E-post: merete.nydal@fauske.kommune.no

 

Foreldrestøttekoordinator

Mariell Hansen Skogen
Kontor: 4309
Mobil: 481 82 492
E-post: mariell.skogen@fauske.kommune.no

 

Lege

Kontor: Sentralbord 4300

 

 

 

 

 

 

 

 

Tips en venn Skriv ut